krumlovI v oslabené sestavě, kdy nám chybělo 5 hráčů (jmenovitě Kocman, Hála, Máša, Pivoňka a Smejkal), jsme dokázali porazit dosud první mužstvo tabulky – Moravský Krumlov. Začátek utkání byl ve vysokém tempu, do vedení jsme se v 15.minutě dostali my, kdy se míč po přímém kopu Kabeláče překvapivě dokutálel až za čáru. Do vedení 2:0 nás poslal v nastaveném čase prvního poločasu Martin Tomek po parádní přihrávce Daniela Pospíšila. Začátek druhého poločasu jsme poněkud zaspali a dostali se pod tlak, který hosté zužitkovali po rohovém kopu ve 48.minutě. V 51.minutě dostal naprosto zbytečnou žlutou kartu Ondřej Sapík za kecy a v 57.minutě mužstvo oslabil druhým žlutým kartonkem a následným vyloučením. Mezi tím se stihl po rohovém kopu trefit hlavou Honza Gryc. Dvougólový náskok se v desíti lidech bránil těžko, precizní obranou a dobrým výkonem celého mužstva, které zápas odjezdilo na doraz, jsme ale hosty do žádné výraznější šance nepustili, případně podržel Matěj Severa… Jeden z našich obranných odkopů se ujal, Paťa Veleba si zpracoval míč a mazal přímo k bráně. Trefou ke vzdálenější levé tyči dal Dostě v 77.minutě vedení 4:1 a už bylo jasné, kdo bude po tomto kole na prvním místě. Snad jen ještě sluší dodat, že rozhodčí snad ani nestíhal zapisovat karetní tresty, kromě dvou žlutých karet Ondřeje Sapíka a žlutě potrestanými Zezulovi s Javůrkem si otevřeli účet i hosté, kteří nasbírali další 3 nebo 4 žluté karty.

Sestava a hodnocení: Severa 9- Zaplatil 9, Gryc 9, Javůrek 9 – Gerlinger 9 – Pospíšil 9, Sapík 6 (57´ČK), Veleba 9, Zezula 9 (45´ Měřínský 6) – Kabeláč 9, Tomek 9 (49´Růžička 6).

Branky: Kabeláč, Tomek, Gryc, Veleba

ŽK: Javůrek, Zezula, Sapík

ČK: Sapík