muteniceV duelu s jedenáctým týmem tabulky jsme se už ve třetí minutě dostali do vedení gólem Sapíka, o deset minut později ale bylo srovnáno. Ve 30.minutě jsme strhli vedení zpět na svou stranu, prosadil se Vojta Kocman. Gól do šatny ještě přidal ve 40.minutě Honza Gerlinger. Hned po změně stran hosté snížili na 3:2, a to z velmi povedeného přímého kopu. Ve 46.minutě dal svou druhou branku Honza Gerlinger a v 51.minutě zkompletoval hattrick. V 66.minutě se trefil Michal Máša a v 70.minutě uzavřel skóre na konečných 7:2 hlavičkou po rohu Sapíka Tomáš Pivoňka. Co se týče hry, v prvním poločase hrála prakticky pouze levá strana, ve druhém poločase jsme již využívali celou plochu hřiště a náš výkon se zlepšil.

Sestava: Severa (60´ Měřínský) – Javůrek, Gryc, Kabeláč – Smejkal – Pivoňka, Zezula (43´ Máša), Kocman, Zaplatil (57´ Hála) – Gerlinger (66´ Růžička), Sapík.

Branky: Gerlinger 3, Sapík, Kocman, Máša, Pivoňka.