balon KOMENTÁŘE UZAVŘENY Již druhý přípravný zápas mezi sebou v této zimě odehrála mužstva Bohunic a Bystrce. Zatímco v prvním zápase za mladší odehrálo zápas pouze torzo mužstva bez střídání a navíc se starším žákem, tentokrát se do utkání zapojil téměř kompletní kádr mladších dorostenců. A na hřišti to bylo znát.. To, co se ale událo po zápase, bylo doslova trapné, zejména ze strany Bohunic, které neunesly prohru. Více ale až v celém článku.. + ODKAZ NA FOTO ZE ZÁPASU

K samotnému zápasu.. V první půli jsme měli více ze hry, a také jsme se dostali do vedení 2:0, góly vstřelili dobrými ranami Filip Těžký a Honza Matoušek.

Do druhé půle domáci Bohunice vstoupily s odhodláním se stavem utkání něco udělat, rázem byli na hřišti více cítit právě oni, gól však dát nedokázaly. S úbytkem času bylo na Bohunicích poznat podráždění, už to nebyl ten odhodlaný tým, už to byl tým prezentující se několika tvrdými zákroky. Z tlaku domácích v posledních 5 minutách následovalo uvolnění našeho mužstva po rohovém kopu z tlaku, ztráta míče od domácího brankáře a Ondřej Sapík pohodlně zavěsil do prázdné branky. Poté jakoby naše mužstvo přestalo hrát a během dvou minut dostalo dva góly. Další branky už nepadly a utkání tak skončilo výhrou Bystrce 3:2.

A k avizované trapné potyčce… Již během zápasu byla k vidění nějaká ta strkanice, v rámci boje se to však dá pochopit. Ovšem aby po zápase naběhlo asi 7 hráčů Bohunic na jediného hráče Bystrce a začalo do něj mlátit rukama, nohama a tahat jej za nos.. Nevím, ale kdo z rodičů by se svého syna nezastal? Nechali byste, pánové z Bohunic, mlátit 7 kluků svého syna jen proto, že to nemají v hlavě v pořádku a neumí prohrávat? To, že vedete divizi a porazí vás 4.mužstvo z krajského přeboru není důvod, abyste v takovéto přesile naběhli do jediného našeho.. Samozřejmě se tatínek a také někteří další naši hráči našeho hráče zastali, to že při tom rozdali pár ran je samozřejmost, vy jste tuto potyčku vyprovokovali a rány padly z vaší strany jako první..

tr.Burian, Kabi26

Lionel Seki (BOH) „A kdo vás porazil minule?:D Asi nevíš co píšeš :D Když jste tak dobří proč jsme teď první a co hrajete vy a kolikátí jste?:DDD“