balonPondělní odpoledne patřilo na umělé trávě v Líšni dohrávce 5.kola Foremo cupu mezi Bystrcí a Spartou Brno. Bystrc měla před tímto zápasem na třetí pozici na čtvrtou Spartu 3 bodový náskok, proto šlo v zápase o hodně. Na výpomoc přišli také Jakub Straka a Lukáš Marinč, kteří se připravují na jarní sezonu s „A“ mužstvem.

V prvním poločase byla Bystrc aktivnější, měla i několik vyložených šancí, gól jí však souzen nebyl a o poločase bylo skóre nerozhodné 0:0. Ve druhém poločase to vypadalo, jako by Bystrc prohrávala a chtěla v posledních minutách zvrátit osud zápasu ve svůj prospěch, to vše díky velkému tlaku za stálého bezbrankového skóre. Opět několik bystrckých šancí, opět ani jedna branka v síti Sparty. A tak přišla lekce z produktivity. Ve třech minutách se Sparta dokázala utrhnout z tlaku, třikrát vystřelit a třikrát se radovat z gólu. Poté už se utkání spíše dohrávalo, ani jedna branka už nepadla, a tak se Sparta radovala z vítězství a zisku tří bodů do tabulky.