branky: 10., 42. a 53. Pivoňka, 13. Javůrek, 32. Štěrba, 63. a 78, Gerlinger, 76. Zaplatil

Sestava: Měřinský – Javůrek, Smejkal, Gryc, Veleba, Štěrba, Kocman, Gerlinger, Zaplatil, Pivoňka, Kabeláč

trenér Měřinský: „Do zápasu jsme šli s odhodláním oplatit soupeři porážku z podzimní části soutěže, kde jsme prohráli 4:1 . Hned v 1.minutě se dostal do vyložené šance Michal Kabeláč, ale branku nedal. V 10.minutě otevřel skóre Tomáš Pivoňka. Za tři minuty vystřelil z dálky na branku Víťa Javůrek a k překvapení všech, i hostujíciho brankáře, skončila střela v síti. Soupeř se nevzdával a podnikal nebezpečné protiútoky a zkoušel střelbu z dálky, neboť travník byl hodně promáčený. Ve 27. minutě měli hosté velkou šanci, krásnou střelu do šibenice  ale náš brankář Marek Měřinský konečky prstů vyrazil na roh. Z protiútoku ve 32. minutě zvýšil skóre Vojta Štěrba na 3:0.
V úvodu druhého poločasu ve 42. minutě zvýšil Tomáš Pivoňka na 4:0 a zápas byl prakticky rozhodnut. Celý druhý poločas jsme soupeře jasně přehrávali a výsledkem byla 3.branka v 53. minutě Tomáše Pivoňky a skóre 5:0. V 63.min. se trefil Honza Gerlinger 6:0. Pak hosté snížili na 6:1 , ale v 76. minutě Petr Zaplatil 7:1 a skóre zápasu uzavřel v 78. minutě opět Honza Gerlinger po krásné samostatné akci,
Zápas skončil 8:1 a kluci svého soupeře jasně přehráli a porážku z podzimu vrátili. Chtěl bych všem klukúm poděkovat za předvedenou hru a výborný výkon!“