balonV dalším přípravném utkání jsme v nedělní odpoledne nastoupili proti MCV Brno. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, druhý poločas ale ovládlo bystrcké mužstvo. Mužstvo Maloměřic nepřijelo s dostatečným počtem hráčů, a tak jim byli nápomocni Ondřej Hála s Michalem Kabeláčem. Bystrc prohrávala gólem z 46.minuty, Dosta ale vývoj utkání dokázala otočit, rozhodly branky Patrika Veleby a Petra Zaplatila.

FC Dosta Bystrc 2:1 MCV Brno (0:0)

branky: 48´ Veleba, 73´ Zaplatil

Do utkání nastoupili: Severa (41´ Měřinský) – Javúrek, Smejkal, Zaplatil, Pivoňka, Štěrba, Sapík, Tomek, Veleba, Růžička a žáci Zlámal, Vítek, Fretzer, Vejmělka.

Hráli jsme v podstatě proti staršímu dorostu, první poločas byl vyrovnaný, ve druhém jsme bleskově odpověděli na vedení soupeře. Zápas jsme otočili na 2:1 a mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem.