Sestava: Měřinský – Javůrek, Smejkal, Veleba, Kabeláč Štěrba, Kocman, Gerlinger, Hála, Pivoňka.

branky: 12. Gerlinger Jan, 78. Pivoňka Tomáš

ČK: 71.Měřinský Marek
trenér Měřinský: „Do utkání jsme nastoupili pouze v deseti hráčích, a to ještě polovina hračů hrála za starší dorost !!! Do utkání jsme šli s odhodláním vyhrát. Na hrotu útoku zústal pouze Tomáš Pivoňka. Naši první branku dal Honza Gerlinger, kdy po pěkném sólu obešel obránce i bránkáře a z úhlu vystřelil a vedli jsme 1:0. Soupeře i v deseti jsme celkem přehrávali, s domácími střelami z dálky si náš brankář poradil. Ve druhém poločase docházeli hráčům síly (zejména těm, kteří už jeden zápas odehráli za starší). Soupeř nás začal přehrávat a k tomu jim ještě pomáhal rozhodčí. Při jednom z našich protiútoků šel sám Ondra Hála na branku soupeře, zezadu byl poslán na trávník, ale rozhodčí nepískal(výrok rozhodčího: prý to bylo neúmyslné). Snaha domácích vyrovnat byla velká, 9 minut před koncem šel sám útočník domácích na naší branku, naš brankář Marek Měřinský musel vyběhnout až za šestnácku a souboj s útočníkem ocenil hl. rozhodčí trestným kopem a červenou kartou pro našeho brankáře. Do branky se postavil Vojta Štěrba a následný trestný kop dal soupeř jen do zdi. Z následného protiútoku měl velkou šanci Honza Gerlinger, uvnitř šestnácky byl faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Žádná penalta, ani karta !!!! Kluci se však nevzdávali a v devítí bojovali. V 78.minutě upravil skóre zápasu na 0:2 Tomáš Pivoňka tvrdou nechytatelnou střelou.
Klukúm musím poděkovat za obětavý a bojovný výkon. Závěrem musím konstatovat, že hlavní rozhočí utkání nezvládl !!!“