Do utkání nastoupili: Měřinský – Kabeláč, Vítek, Smejkal, Zaplatil, Pivoňka (60.Veleba), Gerlinger, Kocman, Štěrba, Sapík,(65.Růžička) Maša

branky: Sapík Ondřej 3, Maša Michal 2, Kocman Vojtěch

Trenér Měřinský: „Do utkání jsme šli s odhodláním odčinit prohru z domácího hřiště. Úvodní branku dal Ondřej Sapík, kdy důsledně sledoval míč, který domácí brankář neudržel a vedli jsme 1:0. Potom jsme soupeři darovali vyrovnávací gól, kdy náš brankář míč dobře nerozehrál a domácí utočník nezaváhal a bylo to 1:1. Ke konci poločasu strhla Dosta vedení na svou stranu, kdy po rohovém kopu míč hlavou krásně trefil Petr Zaplatil a Vojta Kocman usměrnil do sítě domácích na 2:1. V úvodu druhého poločasu zvýšil vedení Dosty na 3:1 Ondřej Sapík. Dosta ovládla úplně hru, kluci začali soupeře přehrávat a výsledkem byly další branky Michala Maši a Ondřeje Sapíka a skóre 6:1 pro Dostu. Chtěl bych kluky pochválit, že bojovali a taktiku, kterou jsme si řekli před utkáním, dodrželi, zejména ve druhém poločase, kde domácí mužstvo jasně přehráli.“