rsm-hodoninRSM Hodonín – Šardice „B“ x FC Dosta Bystrc – Kníničky 3:2, poločas 1:2

branky: Pivoňka 2

sestava: Juříček V. – Loub (Sapík), Burian, Juříček T., Veleba – Pospíšil, Pivoňka (Javůrek), Příkrý(Fretzer), Těžký (Tomek) – Kratochvíl, Kabeláč.

Před zápasem v Hodoníně byla tabulka velice vyrovnaná. Zvláště pak mezi sobotními soupeři – RSM Ho-Ša „B“ a Bystrcí. Tyto mužstva od sebe dělila pouhý bod, při čemž Ho-Ša se vyhřívali na 3.příčce a bystrčtí okupovali příčku čtvrtou. Zápas ale začal v režii bystrckých. Úvodní branku vstřelil Tomáš Pivoňka, ovšem naše radost netrvala dlouho, když se Hodonín hned po rozehrávce vrhl do útoku a vyrovnal. Poté jsme se zase dostali do vedení, opět Tomáš Pivoňka dorazil míč, který domácí brankář po Kratochvílově střele vyrazil. Za stavu 1:2 pro nás se šlo do šatny. Během druhého poločasu se hra našeho mužstva zhoršila a Hodonín vstřelil dva slepené góly. V závěru jsme už vyrovnat nedokázali a tak jsme z Hodonína odjeli s prázdnou.