branky: Fretzer, Piák
Do utkání nastoupili: Měřinský – Javůrek, Smejkal, Kabeláč, Zaplatil, Hála , Sapík, Štěrba, Máša a žáci Zlámal, Fretzer, Piák

K dispozici jsem měl pouze 12 hráčů a hráli jsme vpodstatě proti staršímu dorostu. V 7. minutě jsme se ujali vedení 1:0 brankou Michala Fretzera. Soupeř vyrovnal v 9. minutě. Do 29. minuty byl zápas celkem vyrovnaný, ale od 29. do 37. minuty jsme inkasovali 4 branky a zápas byl prakticky rozhodnut. V této době odstoupili ze zápasu pro zranění Sapík a Smejkal. Celý druhý poločas jsme hráli v 10 a kluci bojovali co jim síly stačili, ale převaha domácích jak v poli, tak fyzicky byla velká. Ke konci zápasu odstoupil pro zranění Štěrba, takže jsme dohrávali v 9. Klukům bych chtěl poděkovat, že bojovali a utkání dohráli se ctí.